Strona WWW

Tworzymy wypoczynek z pasją

SCENARIUSZE GIER

Zdobywanie flagi przeciwnika

W grze udział biorą 2 zespoły. Każdy zespół ma swoją flagę. Wszyscy uczestnicy powinni zaczynać grę w tym samym czasie w swoich bazach. Zawodnicy trafieni kończą grę i schodzą z terenu walki. Jeśli podczas trafienia zawodnik niósł flagę, musi ją zostawić w miejscu, w którym został wyeliminowany (w miejscu widocznym, a nie metr pod ziemią). Zawodnik wyeliminowany, czyli "zabity", nie ma prawa głosu - nie może podpowiadać, zdradzać pozycji przeciwnika ani słownie ani gestykulując. Wygrywa ta drużyna, która zdobędzie flagę przeciwnika i doniesie ją do swojej bazy..

Akcja ratunkowa  

Prosta gra polegająca na odbiciu zakładnika. Dwie drużyny. Jedna zła (terroryści) porywa zakładnika, druga dobra (antyterroryści) odbija zakładnika (nie tkniętego). Gra na czas ok. 10 min. Jeżeli drużyna ratunkowa nie zdąży odbić biedaka to przegrywa. Zakładnik nie może poruszać się aż nie zostanie dotknięty przez "swojego" gracza. Do tego czasu nie wolno terrorystom strzelać do zakładnika. Zakładnik jest uratowany jeżeli nie tknięty powróci do swojej bazy.


Bitwa

Zawodnicy stają na przeciw siebie w odległości ok. 30m, formując zwarty szyk. Grupy oddają do siebie salwy na przemian. Przed każdą salwą grupa przesuwa się o krok do przodu.


Polowanie

To scenariusz dla indywidualistów, grupa ok. 8 - 20 osób wchodzi na pole gry mają kilka minut na podjęcie decyzji gdzie się schować.
Po sygnale startu każdy zawodnik jest sam i atakuje każdego innego uczestnika.
Wygrywa ten, który pozostanie jedyny na polu.


W samo południe

Dwóch zawodników lub drużyna z grupy staje do siebie plecami, następnie rusza i po dziesięciu, piętnastu krokach odwraca się do siebie twarzami oddając na zmianę po jednym strzale.Zwycięża ten, który trafi przeciwnika więcej razy.Prowadząc zawody w systemie pucharowym można wyłonić najlepszego strzelca w grupie.
Brak amunicji równoznaczny jest z utratą życia i wyeliminowaniem z gry. 

Podchody   snajpera

Gra przydatna gdy chcemy zużyć do końca gaz, resztki kulek lub gdy wszyscy są już zmęczeni, a dwóch ma ochotę na jeszcze!
Mianowicie, jeden gracz siada sobie wygodnie tak, aby widzieć spory obszar (najlepiej lasu i najlepiej z góry). Drugi nie ma broni, ale może biegać w przeciwieństwie do pierwszego.Zadaniem drugiego jest dobiegnięcie jak najbliżej strzelającego lub do jakiegoś punktu wcześniej obranego przez graczy np. wbita flaga.
Gracz bez broni ćwiczy umiejętność korzystania z przeszkód terenowych, a snajper swoją celność.


Ochrona prezydenta

Jedna osoba musi poświęcić się i odłożyć pistolet (prezydent). Pozostali gracze dzielą się na ochroniarzy i terrorystów.
Ochrona powinna być liczniejsza.Misja ochroniarzy polega na bezpiecznym przeprowadzeniu prezydenta przez pole określoną wcześniej trasą (wariant 1 - pomiędzy oznaczeniami kolorowymi tasiemkami), lub z określonego punktu do drugiego (wariant 2).Misja terrorystów - sprzątnąć prezydenta bez względu na straty własne.                                                                                                                                                 DO OSTATNIEJ KROPLI KRWI

Odmiana scenariusza w zdobywanie flagi, pozwala na długą atrakcyjną grę. W oznaczonym miejscu zatknięta jest flaga, którą mają za zadanie zdobyć obie drużyny. Drużyna, która pierwsza odnajdzie i zdobędzie flagę przenosi ją na teren swojej bazy i stara się ją obronić przed atakującymi przeciwnikami. Jeżeli atakujący odbija flagę przenoszą ją do swojej bazy, itd. Gra kończy się z chwilą "wybicia" przeciwnika bądź poddania się przeciwnika z powodu braku kul. Pozostałe zasady jak w grze „zdobywanie flagi”.                                                                     

Nasza Firma istnieje zaledwie kilka lat, ale jej potencjał jest już zauważalny na polskim rynku. Skupiamy liczne grono specjalistów zapewniających każdej firmie, jak i indywidualnym klientom, kompleksową i profesjonalną obsługę. Wyróżnia nas solidność wykonywanych prac, terminowość i przyjazne podejście do każdego zleceniodawcy.

Nasz Firma dostaje wiele listów i maili od naszych Klientów z wyrazami uznania dla naszej działalności.

"Państwa Firma świadcząca usługi dla naszej firmy dała się poznać jako rzetelny i godny zaufania partner. Profesjonalne podejście Państwa Firmy do realizacji produktu, przejawia się przede wszystkim dążeniem do zrozumienia naszych oczekiwań i prawdziwym zaangażowaniem na każdym etapie działania. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Państwa Firmą. Mamy wiele słów uznania dla kreatywności, a także kompleksowej i profesjonalnej obsługi klienta. Wszelkie prace zostały wykonane terminowo i fachowo."

  • nowoczesność
  • unikalność
  • indywidualny charakter
  • wysoka jakość i estetyka
photo2